جستجو

تبلیغاتپدیده اینترفاز و شوری آب چاهها و رعایت حقوق مولفین و مصنفین و قانون کپی رایت

  باسلام

  دیروز بحثی با دوستان داشتیم در خصوص شور شدن چاههای دشت های پایین دست سد گتوند و اینکه آیا وجود سد گتوند میتواند عامل شوری چاههای مذکور باشد ؟

  بنده عرض کردم  که شور شدن چاهها یک جریان طبیعی در تمامی دشت هایی است که دچار عارضه اضافه برداشت و کاهش تغذیه هستند و میتواند هیچ ربطی به وجود مخزن گتوند نداشته باشد ، زیرا وقتی اضافه برداشت انجام شود ، آبهای اطراف برای پر کردن فضاهای خالی به سمت چاه هجوم می آورند و این هجوم بمرور منجر به رسیدن آب های شور به مراکز دشتها میشود .

  خلاصه عبارت " اینترفاز" را یادم رفته بود و برای یافتن این کلمه در گوگل رفتم و با وبلاگی بنام مشگل آب مواجه شدم که وقتی بدرون آن سر زدم و مطالبش را خواندم ، دیدم تقریباٌ تمامی مطالبش را از وبلاگ من بنام " تغذیه مصنوعی آبخوان های زیرزمینی " http://wfeed.blogfa.com/ بنده برداشت و کپی نموده اند ولی متاسفانه در هیچ جای وبلاگ اشاره ای به نام منبع و ماخذ نکرده اند .

  نکته ای که لازم بذکر آن است : اینکه تمامی نوشته های بنده در وبلاگ " تغذیه مصنوعی آبخوان های زیرزمینی " http://wfeed.blogfa.com/ حاصل مطالعات شخصی و ۱۳ سال کار و زحمت و کارهای مطالعاتی و اجرایی ام در سازمان آب منطقه ای استان سمنان بوده که باتفاق دوستان و همکاران خوبم داشته ایم و برای استفاده رایگان در اختیار دوستان عزیز قرار داده ام ، ولی  انتظار دارم کسانی که از آن مطالب استفاده می نمایند به این نکته حتماٌ توجه نمایند .

  رعایت حقوق مولف یکی از اصول مورد قبول بین المللی است که ایکاش دوستان وبلاگ نویس ما هم سعی کنند آنرا در نوشته هایشان رعایت نمایند .

  با آرزوی توفیق همگان


  این مطلب تا کنون 19 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 12 دي 1391
  منبع
  برچسب ها : وبلاگ ,دوستان ,رعایت ,نمایند ,برداشت ,گتوند ,wfeed blogfa ,رعایت حقوق ,http wfeed ,زیرزمینی http ,تغذیه مصنوعی ,http wfeed blogfa ,تغذیه مصنوعی آبخوان ,
  پدیده اینترفاز و شوری آب چاهها و رعایت حقوق مولفین و مصنفین و قانون کپی رایت

تبلیغات


  تبلیغات شما در این قسمت

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 10 فروردين 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر